i tak oto…pojawił się inny facet….


    Na początku zawsze jest pięknie, każda chwila spędzona razem budzi nowe emocje. Potem ślub, dzieci, małe i duże problemy, codzienność. Życie. Z każdym rokiem emocje troszkę opadają, nie ma już tej przysłowiowej „chemii”, ALE… dalej zakochani. Jest inaczej ale PIĘKNIE!!!
  Mija 10-ta rocznica ślubu. Matko jedyna!!! Tyle lat u boku jednego faceta!!! No oby tak dalej…bo przecież jest PIĘKNIE!!! Nadchodzi jednak dzień, w którym POJAWIA SIĘ INNY FACET… Przez dość długi czas poznajecie siebie nawzajem, słuchasz bicia Jego serca. Rodzi się miłość, PIĘKNA, lecz nie ma tej „chemii”. Miłość trochę inna, rodzicielska!!! Wpierw nosisz go pod sercem, czujesz jego kopniaki… peeeełne miłości. Potem rodzisz w bólach, ale już w tym momencie kochasz bezgranicznie. Dostajesz Go na ręce, przytulasz, czujesz Jego zapach. Teraz już wiesz, że jest tylko twój. PIĘKNY, ma to „coś”. Prawdziwy facet, z krwi i kości. Głaszczesz Go po Jego delikatnej twarzyczce, liczysz malutkie paluszki, przystawiasz go do swojej piersi – już na pierwszej randce. No tak w tych czasach wszystko szybciej się dzieje. I co czujesz? BÓL…. Macica się obkurcza!! No tak, miłość czasem boli. 

      Taaaak, zakochałam się w swoim synku!!! Jest to miłość bezgraniczna!!! Mam nadzieję, że więcej boleć nie będzie…czego Tobie Kochanie i sobie życzę!!

 

img_8480b-crop

Share on FacebookShare on Google+

Inne podobne wpisy

Zostaw Komentarz

Autorka wpisów

Czarna Sowa

Rola mamy to obecnie najważniejsza rola jaką odgrywam w moim życiu. To moja rodzina zainspirowała mnie do przygody z blogowaniem. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, zapraszam!!!

Zajrzyj także tutaj

Facebook - CzarnaSowa

Instagram

Napisz do mnie...

Jeśli masz chęć do podzielenia się z innymi Twoją radością lub smutkiem, a może znasz jakąś fajną historię z życia wziętą, napisz!! Ja z chęcią przekażę to dalej, w moich postach.

zBLOGowani.pl