Poznaj mnie

       Witaj, bardzo mi miło, że tu jesteś!! Nazywam się Marysia. Jestem szczęśliwa mamą 10-cio letniej Oli, 7-mio letniej Karoliny i rocznego „rodzynka” Huberta. Rola matki to moja główna rola jaką obecnie gram w moim życiu. Póki co wypełnia ona większość mojego cennego czasu.img_8386b-crop

   Dlaczego stworzyłam to miejsce? Przy trójce dzieci każdy dzień jest pełen wrażeń, pełnych radości ale też nieprzewidzianych sytuacji, a nawet takich o których szybko chcemy zapomnieć. Chcę  się podzielić z Wami moimi doświadczeniami, błędami wychowawczymi i szczęściem jakie daje mi bycie mamą. To przede wszystkim moja Trójca inspiruje mnie do dzielenia się z Wami moimi przemyśleniami. Chyba każda z Nas zderzyła się nieraz z problemami w graniu tej ważnej roli, bycia mamą. Nie mam jednak recepty na wychowanie dzieci, sama popełniłam masę błędów, ale przecież jestem tylko człowiekiem, a człowiek uczy się przez całe życie.

   Jestem także żoną, super faceta, który motywuje mnie do działania i zawsze mnie wspiera. Mimo tego, że to ja spędzam najwięcej czasu z dzieciakami, staramy się razem brać udział w ich wychowywaniu.

   Jestem także, poprostu kobietą, która też potrzebuje czasem odrobiny wytchnienia od codziennych obowiązków i robię czasem coś tylko dla siebie. Jestem fanką aktywności fizycznej, aczkolwiek nie jest łatwo znaleźć obecnie na to czas.

 Uwielbiam nasz dom, do którego zawsze lubię wracać. Najważniejsza jest dla mnie moja rodzinka i ciepło domowego ogniska

    Blog parentingowy, to trochę za mało powiedziane. Piszę także o sytuacjach życia codziennego, nie związanych z naszymi pociechami. Przecież każda mama potrzebuje czasem odskoczni od pieluch, zupek czy odrabiania zadań domowych z dziećmi. Każda z Was znajdzie tutaj coś dla siebie… Także dozobaczenia!!!

    Dziękuję, że tu jesteś i czytasz moje wpisy!!

Share on FacebookShare on Google+

Autorka wpisów

Czarna Sowa

Rola mamy to obecnie najważniejsza rola jaką odgrywam w moim życiu. To moja rodzina zainspirowała mnie do przygody z blogowaniem. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, zapraszam!!!

Zajrzyj także tutaj

Facebook - CzarnaSowa

Instagram

Napisz do mnie...

Jeśli masz chęć do podzielenia się z innymi Twoją radością lub smutkiem, a może znasz jakąś fajną historię z życia wziętą, napisz!! Ja z chęcią przekażę to dalej, w moich postach.

zBLOGowani.pl