Tutaj potrafię naładować baterie w 100%

Wyjazd z domu, wakacje, odpoczynek, nie na plaży, z piwkiem czy drinem, opalaniem się czy  zabawą w piasku z dziećmi. Tym razem to nie to. Tylko trzy dni, aktywnie, trochę krótko, ale przecież można tam jeszcze wrócić.

Tutaj potrafię naładować baterie w  100%

To one dają mi siłę. Samo patrzenie na ich ogrom budzi we mnie chęć do pokonywania słabości. Piękne widoki , które żeby zdobyć trzeba się trochę namęczyć, współpracować z nimi, a nawet czasem wydobyć z siebie siłę ukrytą gdzieś na dnie samego siebie.

Góry

To one ładują moje baterie bezprzewodowo. Samo patrzenie na ich ogrom i piękno powoduje, że biorę głębszy oddech i zaczynam marzyć o tym, żeby być tak silnym i niepokonanym jak one. Wchodząc zaś na szczyt, póki co nie za wysoki 😉 , udowadniam sobie, że właśnie taka jestem, że potrafię samodzielnie zdziałać naprawdę wiele. 

Nie są moją pasją, bo do tego jeszcze długa droga, jednak je uwielbiam, podziwiać i pokonywać. Czasem resztkami sił i z myślami, że cholera nie dam rady, po co się tak męczyć, ale w momencie kiedy osiągam ten cel, sam szczyt, dociera do mnie, dlaczego było mi to potrzebne. Potrafię czerpać z nich siłę i  wracam do codzienności, silniejsza, pewniejsza siebie i napasiona ciszą i pięknem natury. 

Share on FacebookShare on Google+
Tagi:

Inne podobne wpisy

Zostaw Komentarz

Autorka wpisów

Czarna Sowa

Rola mamy to obecnie najważniejsza rola jaką odgrywam w moim życiu. To moja rodzina zainspirowała mnie do przygody z blogowaniem. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, zapraszam!!!

Zajrzyj także tutaj

Facebook - CzarnaSowa

Instagram

Napisz do mnie...

Jeśli masz chęć do podzielenia się z innymi Twoją radością lub smutkiem, a może znasz jakąś fajną historię z życia wziętą, napisz!! Ja z chęcią przekażę to dalej, w moich postach.

zBLOGowani.pl