Za taką niespodziankę Twoje dziecko będzie Ci długo dziękować! Wiem, co mówię…

Kolejne urodzinki naszej młodszej córki.

Nie będę tym razem mówiła „kiedy te latka przeleciały”, ponieważ chyba większość z nas tak mówi czy chociażby myśli, celebrując kolejne urodziny swojego dziecka. Niestety, Drodzy Rodzice, czas ucieka niesamowicie szybko, ale z pewnością odczuwacie to również na własnej skórze.

Dotrzymaliśmy obietnicy danej naszej córce i zorganizowaliśmy  Jej pierwsze przyjęcie urodzinowe dla koleżanek. Zrobiłam to z wielką ochotą!! Miałam jednak małe obawy, jak to wszystko wyjdzie, gdyż zaplanowaliśmy dla Niej niespodziankę. Jednak wszystkie moje niepewności zostały bardzo szybko rozwiane…..

Cała imprezka odbyła się z małą pomocą pewnej Pani. No dobra, z wielką pomocą pewnej Pani, a właściwie to ta Pani odwaliła całą robotę, czyli zabawiała urodzinową ekipę przez praktycznie trzy godziny. Najważniejsze było to, że dzieciaki były zachwycone!! No i nie tylko dzieciaki….

Wszystko zaczęło się od tańców w rytm muzyki i zabaw ruchowych, podczas których było słychać jeden wielki pisk radości.

 

Kiedy wymęczone dziewczyny udały się na mały poczęstunek, Supermenka szykowała dla nich kolejną atrakcję. 

W momencie gdy zobaczyły co na nie czeka, zaczęły skakać z radości.

Wata Cukrowa!!!!

Którą mogły same nakręcać na patyki 🙂

Oczywiście na tym nie koniec!!

Teraz  w grę weszły ogromne pieniądze. Czyli gra POSTAW NA MILION !!

Oj, trzeba było trochę pogłówkować, ale choć co poniektóre pytania były podchwytliwe, dziewczyny naprawdę nieźle kombinowały i odpowiadały z polotem, stawiając wszystko na milion.

 

Na koniec Supermenka troszkę pozmieniała nasze wizeruki, czyli kolejna atrakcja, MALOWANIE TWARZY!!

Cała impreza planowana była w formie garden party, gdyż bardzo chciałam dla nich jeszcze jedną atrakcję, którą dzieciaki uwielbiają. Mam tutaj na myśli puszczanie mega baniek. Niestety aura nam nie sprzyjała, ale spróbowaliśmy zrobić to w salonie. Z dużymi bańkami było ciężko, choć kilka udało się zrobić. Za to z małymi nie było problemu. Dziewczyny bawiły się świetnie. Muszę jednak uprzedzić, że po takim domowym bańkowym szaleństwie, podłoga robi się mokra 🙂

 

Zatem nic dodać, nic ująć…

Polecam urodziny dla dziecka z Mega Frajdą !! KLIK

Dla dziecka będą to niezapomniane chwile, a mali goście wyjdą zachwyceni !!

Zachęcam do zaproszenia Pani Supermenki 🙂

Tutaj znajdziesz więcej relacji z imprez dla dzieci. Zobacz i wybierz dla swojego dziecka to z czego najbardziej będzie się cieszyć. Wybór atrakcji jest naprawdę duży !!

KLIK

 

Za taką niespodziankę Twoje dziecko będzie Ci długo dziękować!! Wiem co mówię… i będzie  wspominać swoje urodziny z uśmiechem na twarzy.

Zapewniam Cię, znamy to z autopsji !!

Share on FacebookShare on Google+
Tagi:

Inne podobne wpisy

Zostaw Komentarz

Autorka wpisów

Czarna Sowa

Rola mamy to obecnie najważniejsza rola jaką odgrywam w moim życiu. To moja rodzina zainspirowała mnie do przygody z blogowaniem. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie, zapraszam!!!

Zajrzyj także tutaj

Facebook - CzarnaSowa

Instagram

Napisz do mnie...

Jeśli masz chęć do podzielenia się z innymi Twoją radością lub smutkiem, a może znasz jakąś fajną historię z życia wziętą, napisz!! Ja z chęcią przekażę to dalej, w moich postach.

zBLOGowani.pl