Magiczne książki

Kocham książki i uwielbiam je czytać. Książki takie prawdziwe, które można wziąć do ręki i poczuć ich energię. W domu moim jest bardzo dużo książek, różnego gatunku, w tym sporo pozycji ezoterycznych. Pomyślałam, że na stronie mogłabym przedstawić Wam przynajmniej niektóre.

W poszerzaniu wiedzy ezoterycznej to książki są w przeważającej mierze moim źródłem poznania. W Internecie można dziś znaleźć wiele stron lub blogów poświęconych różnym dziedzinom ezoterycznym - tarotowi, magii, runom, numerologii, itd.

Dzięki forom i portalom społecznościowym można mieć kontakt z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, prowadzić rozmowy, wymieniać się wiedzą i doświadczeniem. Filmy na You Tube to kolejne, niemal nieprzebrane źródło informacji. Jakże cenne jest to, że dziś wiedza leży w zasięgu ręki, wystarczy komputer z dostępem do sieci, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Można nawet uczestniczyć w kursie w zakresie tarota czy astrologii online. Jest wiele możliwości.

Ja z sentymentem jednak wracam do czasów, kiedy udawało mi się wygrzebać w antykwariacie np. książkę autorstwa Leszka Szumana lub pozycję o ziołolecznictwie Ks. Czesława Klimuszki lub inne podobne. Biegłam potem do domu lub akademika i czekałam na chwilę, kiedy mogłam w spokoju lecz z wypiekami na twarzy oddać się lekturze. Ileż to wtedy wyzwalało emocji ... Dziś czytając nawet mega interesujący artykuł w sieci, nie doświadczam takich wrażeń. 

Podobne wpisy:

Tagi:

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież